Про компанію

Поєднуючи загальні технічні знання, глибоке розуміння потреб ринку, якість продукції і відкриті відносини з клієнтами група Nuscience Belgium N.V. (Бельгія, Нідерланди, Польща, Угорщина, Шанхай, Іберіка), Pre-Mervo, Pricor, Lusai, Cehave International и Cehave Korm, багато років займає лідируючі позиції на міжнародному ринку.

Завдяки злиттю материнської компанії в групі Agrifirm всі ці компанії об’єднали свої зусилля під новим брендом - Nuscience Group. З цього часу основний принцип компанії – «Ми не просто постачальники продуктів для годівлі тварин, ми – партнери по знанням і висококваліфіковані спеціалісти в галузі годівлі і здоров’я тварин».         

Nuscience Цехаве Корм як частина Nuscience Group об’єднала зусилля, щоб стати кращим партнером. Як єдиний сильний міжнародний бренд – це пізнаваний та надійний виробник преміксів, концентратів, готових кормів, функціональних кормових добавок і концепцій годівлі тварин. Наукове керівництво і інновації є цінними та давніми традиціями Nuscience, що будуть мати ключове значення для подальшого зростання та розвитку. В доповнення до інноваційної продукції, знання та широкий спектр послуг забезпечують додаткові переваги, характерні для групи Nuscience.

В результаті синергізму Nuscience Цехаве Корм досягає ще більшого професіоналізму та надійності, щоб швидко і ефективно реагувати на потреби клієнтів та зміни на ринку. Тому що у світовій економіці легше співати в унісон, і диригентом буде – Nuscience Group.

Nuscience Цехаве Корм – ваш партнер в галузі природних, ефективних і безпечних рішень для збільшення продуктивності тварин.