Найкращий завод у світі

У 2011 році було прийнято рішення про заміну 6 виробничих центрів, які функціонували у країнах Бенілюксу, 2-ма інноваційними заводами з оптимальною організацією виробництва. На додаток до вже існуючого об’єкту в Утрехті було прийнято рішення побудувати новий виробничий центр у Дронгені. Вкладені у цей проект інвестиції могли б частково окупитись за рахунок підвищення ефективності логістичних операцій та оптимізації процесу виробництва. Наявність обладнаних під’їзних доріг та розташування міста поблизу портів Антверпен та Гент забезпечують вагомі переваги з точки зору логістики. Крім того, сконцентрований у Дронгені технічний потенціал, накопичений компанією Nuscience, не буде втрачений та може бути використаний повною мірою у майбутньому. Завдяки ретельній підготовці, бездоганній командній роботі та прийняттю певних стратегічних рішень стала можливою реалізація цього вражаючого дива у сфері технологій. І, нарешті, що не менш важливо, усі договори субпідряду були укладені за результатами тендера безпосередньо з виконавцями. Завдяки відсутності інвестицій у генерального підрядника, компанія Nuscience спромоглася заощадити 15% коштів, і на сьогоднішній день цей технічний потенціал залишився у розпорядженні компанії для реалізації майбутніх проектів.

На додаток до масового виробництва, цей завод може реагувати на потреби замовників за рахунок гнучкості виробничих ліній. Наші інноваційні функціональні інгредієнти та підходи до годування молодняка, які потребують високого ступеня спеціалізації, також розроблятимуться у Дронгені. Залежно від продукту може бути досягнута продуктивність 10 000 тон на місяць. Цей завод, збудований у Дронгені, є просто унікальним завдяки впровадженню інновацій у технологічні процеси. Сировиною можуть бути як рідкі, так і тверді матеріали, які можна змішувати та отримувати готовий продукт (рідкий або твердий). Повна автоматизація процесу дозування сировини дозволяє обійтись без такого обов’язкового в минулому етапа виробничого процесу, як попереднє змішування.

  • Всюди на новому заводі в першу чергу реалізується принцип екологічної раціональності. Економія енергоресурсів забезпечується за рахунок того, що транспортування сировини відбувається лише один раз – її піднімають на верхній рівень будівлі, а надалі виробничий процес цілком та повністю здійснюється під дією сили земного тяжіння. Крім того, було вирішено організувати систему освітлення складських приміщень на основі світлодіодних елементів. Склади об’єднані інноваційну систему з рекуперацією денного світла. Отже, досить закономірно, що всі зазначені інновації забезпечують комфортне робоче середовище, дозволяють зменшити обсяг робіт з технічного обслуговування та ремонту і скоротити обсяг відходів. Будівля заводу є екологічно раціональною ще й завдяки ефективному використанню вільного простору, оптимальних рішень з теплоізоляції та енергоефективних матеріалів. Управління потоками відходів здійснюється з максимальною ефективністю, при цьому першочерговим завданням є досягнення мінімально можливого їх обсягу. 
  • На цьому заводі були реалізовані найновіші інноваційні рішення у сфері інформаційних технологій. Це дозволяє нам забезпечити максимально тісний зв’язок між ланцюжком поставок та виробничим процесом і, в результаті, стабілізувати процес планування та обслуговування в цілому. 
  • Ми запровадили найостанніші інноваційні технології, які практикуються в інших галузях. Це, наприклад, спринклерна система нового типу, а також організаційна автоматизація процесу додаткового постачання, який застосовуються в ручному режимі. Елементом системи підвищення якості є також система, яка дозволяє застосовувати чисельні засоби транспортування як сировини, так і готової продукції у напрямках х-у. 
  • Реалізація зазначених вище інноваційних технологій та сучасних рішень у сфері інформаційних технологій дозволяє нам зробити наступний крок у напрямку підвищення якості продукції. Завдяки високому рівню автоматизації ми можемо збільшити обсяг перевірок та ще більше їх конкретизувати. За рахунок застосування нових установок та процесу на основі принципу гравітації зведено до мінімуму можливе унесення твердих частинок та забруднення продукту. Завдяки втіленню зазначених вище інноваційних рішень компанія Nuscience може з повним правом пишатися новим заводом. І тому ми переконані, що упродовж багатьох років ми зможемо бути вашим партнером – постачальником інноваційної, безпечної та високоякісної продукції, яка призводить до суттєвого покращення показників стану здоров’я та зростання тварин.