Nuscience відкриває представництво у Сінгапурі

У грудні 2015 року Nuscience Group заснувала дочірнє підприємство «Nuscience Singapore Pte Ltd». Відкриття представництва у Сінгапурі – це важливий крок уперед, спрямований на розширення діяльності Nuscience Group в Азії. Першочерговим завданням компанії будуть продажі та підтримка клієнтів у зв’язку з реалізацією продукції підрозділу Nutrition4U.

Нове представництво у Сінгапурі стане вихідним пунктом розвитку діяльності Групи в азіатському регіоні, включаючи всі азіатсько-тихоокеанські країни, за винятком Китаю, на території якого функціонують інші підприємства Nusciences. Представництво буде нести відповідальність за продажі, маркетинг, технічне обслуговування і підтримку клієнтів. Діяльність офісу, який відкрито у центральній частині Сінгапура, полягатиме у налагодженні і підтримці співпраці з партнерами в Азії.

Підрозділ Nutrition4U виробляє корми для молодняка, мінеральні корми, премікси і концентрати. «Представництво в Сінгапурі буде надійною базою Nuscience Group для розширення діяльності в частині світу, в якій постійно збільшуються обсяги виробництва харчових продуктів і кормів для тварин та продукції тваринництва», – наголошує Johan De Schepper, президент Nuscience Group.

Graham Wong та Eric Tan несуть відповідальність за комерційні аспекти розвитку напрямку Nutrition4U в азіатському регіоні, водночас розширення напрямку Health4U здійснюється під керівництвом Han van der Broek, що працює в головному офісі Nuscience у Дронгені, Бельгія. Nuscience Group має представництва в Росії, Італії, Польщі (і відтепер у Сінгапурі), а також 12 виробничих підприємств у Бельгії, Нідерландах, Іспанії, Україні, Угорщині, Китаї, Сербії та Бразилії.

 

 

Діяльність Nuscience Group в індустрії виробництва кормів для тварин представлена двома спеціалізованими підрозділами – Health4U and Nutrition4U. Health4U пропонує найсучасніші добавки і функціональні харчові інгредієнти, які мають особливе значення для підтримки здоров’я, розвитку і загальної якості життя тварин. Nutrition4U охоплює різні інноваційні та ефективні концепції харчування молодняка, спеціальних преміксів і високоякісних концентратів. Впровадження такого цілеспрямованого та інноваційного підходу до здоров’я і харчування тварин допомагає Nuscience Group досягати поставлених цілей щодо підтримки своїх клієнтів у вирощуванні здорових і високопродуктивних тварин у найефективніший спосіб. Мета більше ніж 1000 працівників Групи в усіх країнах світу – стати найнадійнішим і найдосвідченішим партнером.

Тому наша компанія здобула високу репутацію серед компаній, що виробляють корми для тварин, асоціацій, фермерських господарств і сільськогосподарських підприємств у світовому масштабі. Nuscience Group реалізовує свою продукцію більше ніж у 80 країнах, та її щорічний дохід становить приблизно 450 мільйонів євро. Загалом Nuscience Group має 12 виробничих підприємств у Бельгії, Китаї, Нідерландах, Іспанії, Україні, Угорщині, Сербії та Бразилії та представництва в Росії, Італії, Польщі та Сінгапурі. Nuscience Group входить до складу нідерландського підприємства з виробництва кормів Royal Agrifirm Group.

www.nusciencegroup.com